آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
لوله بازکنی غرب تهران
لوله بازکنی شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران
جولای 29, 2017
لوله بازکنی غرب تهران

امروزه با وجود اپارتمان های جندین طبقه در سطح شهر تهران هرگونه آسیب در سیستم فاضلاب و لوله کشی برای هر واحد ، می تواند سایر واحد های مجاور را نیز دچار خسارت نماید. برای مثال ایجاد نشتی در سیستم بهداشتی یک واحد آپارتمانی باعث ریزش و خرابی سقف واحد زیرین خواهد شد و گاها هزینه هایی بسیار بالا را برای مالکین بوجود خواهد آورد. اما در بسیاری از مواقع بحای تخریب کف سرویس بهداشتی و نیاز به تعویض و کاشی و سرامیک ها (که بسیار پر هزینه و وقت گیر می باشد) تنها با ایجاد شکاف کوجکی در سقف واحد پایین می شود اقدام به آب بندی و یا در صورت نیاز تعویض لوله آسیب دیده نمود و در سریع ترین زمان ممکن و حداقل هزینه مشکل را برطرف کرد.

عواملی مانند گرفتگی لوله های فاضلاب واحد و ایجاد مانع برای عبور فاضلاب می تواند باعث بروز خسارت شود. لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی لوله توسط کارشناسان خدمات فنی بهمن با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

برای اینکه بتوانیم در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات به محل شما مراجعه نماییم بهتر است با نزدیکترین کارشناس در غرب تهران تماس بگیرید.
خدمات لوله بازکنی تهران با دستگاههای مدرن و کمترین هزینه را از ما بخواهید .

لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران

شامل مناطق :

آریاشهر – پونک – جنت آباد – اشرفی – مرزداران – شهرک غرب – کاشانی – فردوس – ستارخان – توحید – شادمان – حبیب اللهی – آزادی – شهر زیبا – شهران – طرشت – گیشا – چیتگر – تهرانسر – حصارک – شهرک اکباتان – شهرک آپادانا – کن – وردآورد – جاده مخصوص کرج